"Weekendowy rozkład jazdy z BTP Stal Brzeg"

Przed nami kolejny jesienny weekend ale pogoda wciąż letnia więc tym bardziej zachęcamy do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, kibicując naszym drużynom. U siebie zagrają trampkarze i juniorzy młodsi, natomiast ich starsi koledzy zmierzą się w meczu wyjazdowym z Polonią Nysa.

Tradycyjnie piłkarski weekend otworzą trampkarze, występujący w Opolskiej Lidze Trampkarzy który na Stadionie Miejskim w Brzegu zagrają z Chemikiem Kędzierzyn-Koźle.

OLT

Stal – Chemik Kędzierzyn-Koźle

12.10.2018 (piątek), godz. 16:30

Stadion Miejski w Brzegu.

W sobotę o 11:00, w Nysie swój mecz rozegrają juniorzy, którzy w ramach Opolskiej Ligi Juniorów zmierzą się z Polonią Nysa. Nasi zawodnicy zajmują trzecie miejsce w tabeli i wciąż mają duże szanse na awans do rozgrywek międzywojewódzkich.

OLJ

Polonia Nysa – Stal

13.10.2018 (sobota), godz. 11:00

Nysa.

W niedziele natomiast, na swoim boisku zagra wicelider Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych – czyli Stal a naszym rywalem będzie UKS Hattrick Głuchołazy i liczymy na kolejne punkty.

OLJM

14.10.2018 (niedziela), godz. 11:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Zapraszamy!