"Weekendowy rozkład jazdy z BTP Stal Brzeg"

"Weekendowy rozkład jazdy z BTP Stal Brzeg"

Przed nami już ostatni pilarski weekend naszej młodzieży, która tym samym kończy zmagania ligowe w rundzie jesiennej. W Brzegu zagrają trampkarze oraz juniorzy starsi – natomiast ich młodsi koledzy „pokopią” na wyjeździe.

Jako pierwsi, tradycyjnie, na murawę wybiegną trampkarze rywalizujący w Opolskiej Lidze Trampkarzy. Ich mecz z Pogonią Prudnik będzie miał olbrzymie znaczenie w kontekście awansu do ligi międzywojewódzkiej. Pogoń Prudnik zajmuje drugie miejsce w tabeli wyprzedzając Stal dwoma punktami i tylko wygrana naszej drużynie da jej prawo gry w barażach! Trzymamy kciuki!

OLT

Stal – Pogoń Prudnik

09.10.2018 (piątek), godz. 18:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Juniorzy młodsi występujący w Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych w meczu na szczycie tabeli zagrają z liderem Pomologią Prószków. Będzie to dla obu drużyn mecz o „prestiż” bowiem ani jedna ani druga nie zmieni już swojego miejsca w tabeli i Stal zakończy te rozgrywki na drugim miejscu. Gratulujemy!

OLJM

Pomologia Prószków - Stal

11.11.2018 (niedziela), godz. 10:00

Prószków

Jako ostatni na murawę wybiegną juniorzy starsi występujący w Opolskiej Lidze Juniorów a zmierzą się oni w domowym meczu z Chemikiem Kędzierzyn-Koźle. Sytuacja w tabeli jest taka, iż ewentualne zwycięstwo oraz przegrana Pomologii da „żółto-niebieskim” trzecie miejsce w tabeli.

OLJ

Stal – Chemik Kędzierzyn-Koźle

11.11.2018 (niedziela), godz. 11:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Zapraszamy.

 

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości