"Weekendowy rozkład jazdy z BTP Stal Brzeg"

Na dworze coraz cieplej a to oznacza, iż powoli rozkręcają się piłkarskie rozgrywki. Nasz klub jak corocznie wystawia pełną reprezentację, grającą we wszystkich rozgrywkach organizowanych przez OZPN.

Weekend jak zawsze w piątek, rozpoczną trampkarze, występujący w Opolskiej Lidze Trampkarzy. Odmłodzony w porównaniu do poprzednich rozgrywek zespół co prawda przegrał pierwszy mecz ale mamy nadzieję że chłopaki odkują się już jutro.

II kolejka OLT

Stal – Odra II Opole

15.03.2019 (piątek), godz. 18:00

Stadion Miejski w Brzegu.

W sobotę o drugą wiosenną wygraną powalczą juniorzy, którzy w Opolskiej Lidze Juniorów w meczu wyjazdowym, zmierzą się w Czarnowąsach ze Sworncą. W pierwszej oklejce „żółto-niebiescy” pewnie wygrali z Polonią Głubczyce jak będzie w sobotę?

II kolejka OLJ

Swornica Czarnowąsy – Stal

16.03.2019 (sobota), godz. 11:00

Czarnowąsy-Opole

W niedzielę natomiast po raz pierwszy w tym roku, na murawę wybiegną juniorzy młodsi, występujący w Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych. Zagrają oni w Brzegu z rówieśnikami z Otmuchowa. Trzymamy kciuki.

II kolejka OLJM

Stal – Czarni Otmuchów

17.03.2019 (niedziela), godz. 11:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Zapraszamy!