Zapraszamy serdecznie!

Już w najbliższa sobotę 19.08.2017 na Stadionie Miejskim w Brzegu odbędzie się festyn „Sportowych wspomnień czar, 50-lecie sekcji piłkarskiej Stali Brzeg” pod honorowym patronatem Burmistrza Brzegu Pana Jerzego Wrębiaka. Inicjatorami obchodów powstania klubu są Panowie Janusz Żebrowski oraz Jan Śliwiński.

Wielosekcyjny klub Stal Brzeg powstał 25.01.1967 i jak niemal każdy klub w Polce przez lata swojego istnienia przeżywał wzloty i upadki. Powstały w 1994 roku BTP Stal Brzeg jako osobny byt prawny jest kontynuatorem tradycji piłkarskich w Brzegu.

W związku z obchodami 50-lecia brzeskiej piłki serdecznie zapraszamy wszystkich naszych kibiców, tych dużych i tych małych, tych którzy są na każdym meczu i tych którzy jeszcze nie mieli okazji zawitać na Stadion Miejski na festyn piłkarski, który odbędzie się w sobotę 19.8.2017.

W czasie trwania festynu przewidziano liczne atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dla najmłodszych naszych kibiców. Z myślą o dzieciach przewidziano zjeżdżalnie, kule na wodzie, euro bungee, labirynt z kuleczkami. Dla tych starszych przewidziano konkursy, pokaz ratowników WOPR, pokaz pierwszej pomocy, pokazy taneczne i wiele innych.

Z okazji 50-lecia piłki nożnej nie może także zabraknąć meczów piłkarskich! I tak już od 11:00 startuje turniej drużyn dziecięcych o 14:00 w ramach IV kolejki III Ligi Stal zagra ze Skrą Częstochowa (wstęp darmowy) a o 17:00 na murawę wybiegną min. Grzegorz Lato, Zygfryd Szołtysik, Janusz Sybis, Józef Kurzeja oraz wielu wybitnych zawodników Stali!

Serdecznie zapraszamy!