ZGO GAĆ nadal wspiera Stal!

Z przyjemnością możemy poinformować, iż w dniu wczorajszym doszło do podpisania nowej umowy sponsorskiej pomiędzy Zakładem Gospodarowania Odpadami w Gać a BTP Stal Brzeg. Tym samym nasz wieloletni partner i sponsor nadal będzie wspierał rozwój piłki nożnej w Brzegu.

Podpisy na nowej umowie złożyli Prezes ZGO Gać Sp. z o.o. Pan Jacek Październik, oraz reprezentujący nasz klub Prezes Piotr Scąber oraz Mariusz Firek.

Zakład Gospodarowania Odpadami w Gać od wielu lat wspiera BTP Stal Brzeg, przyczyniając się do rozwoju sportowego i organizacyjnego naszego klubu. To dzięki tak lojalnym partnerom brzeska młodzież może odnosić sukcesy, takie jak choćby w ubiegłym roku (tytuł Mistrza Opolszczyzny Juniorów czy gra w barażach o awans do CLJ-U17), a seniorzy mają możliwość rywalizacji w silnej III lidze.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszego sponsora: www.zgo.org.pl.

Serdecznie dziękujemy ZGO Gać Sp. z o.o. za zaufanie!