ZGO Gać wciąż gra ze Stalą!

Bardzo miło nam poinformować, iż w dniu wczorajszym doszło do podpisania umowy sponsorskiej pomiędzy ZGO Gać a BTP Stalą Brzeg. Tym samym nasz wieloletni partner i sponsor wciąż będzie wspierał brzeski klub, przyczyniając się do rozwoju piłki nożnej w naszym mieście.

W imieniu ZGO Gać umowę podpisał Prezes Jacek Październik, natomiast nasz klub reprezentowali Prezes Grzegorz Dyl oraz wiceprezes Mariusz Firek.

Zakład Gospodarowania Odpadami w Gać od lat wspiera Stal, dzięki czemu klub sukcesywnie może się rozwijać. To m.in. z pomocą takich lojalnych sponsorów, jak ZGO nasze drużyny seniorów i juniorów będą mogły reprezentować miasto Brzeg na szczeblu międzywojewódzkim.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie i wsparcie naszego klubu w tak niełatwych czasach!