Znamy datę startu rozgrywek!

W dniu dzisiejszym Opolski Związek Piłki Nożnej, który w sezonie 2020/2021 będzie prowadził rozgrywki III Ligi gr. 3 ogłosił terminy startu rozgrywek piłkarskich.

Nasza drużyna sezon 2020/2021 rozpocznie 18.07 w Źlinicach, gdzie w półfinale Wojewódzkiego Pucharu Polski zagramy z miejscowym Orłem. Finał tych rozgrywek na szczeblu Opolszczyzny zaplanowany jest na 05.08.

Przypominamy, iż w grze o to trofeum pozostały cztery drużyny: Orzeł Źlinice, Polonia Nysa, Ruch Zdzieszowice oraz Stal.

Inauguracja III Ligi, nastąpi trzy dni później czyli 08.08.2020.

Dzisiaj także dotarła smutna informacja o wycofaniu się z rozgrywek Ruchu Zdzieszowice oraz LZS Starowice, które w przyszłym sezonie zagrają w IV lidze opolskiej.

Obecnie skład III Ligi gr. 3 wygląda następująco:

1. Polonia Bytom
  2. Ruch Chorzów
  3. MKS Kluczbork
  4. Rekord Bielsko-Biała
  5. Gwarek Tarnowskie Góry
  6. Pniówek Pawłowice Śląskie
  7. Górnik II Zabrze
  8. Lechia Zielona Góra
  9. Ślęza Wrocław
  10. Foto-Higiena Gać
  11. Miedź II Legnica
  12. ROW 1964 Rybnik
  13. Stal Brzeg
  14. Zagłębie II Lubin
  15. Piast Żmigród
  16. Polonia Nysa
  17. Warta Gorzów
  18. Szombierki Bytom/LZS Goczałkowice
  19. Polonia-Stal Świdnica/Apis Jędrzychowice

W najbliższym czasie Opolski Związek Piłki Nożnej poda także daty startu rozgrywek młodzieżowych.